KONFERENCJA: "Wolontariat jako forma towarzyszenia i wspierania seniorów" połączona z obchodami "Międzynarodowego Dnia Wolontariusza"

Od Grudzień 10, 2018 10:00 aż Grudzień 10, 2018 15:00

W ul. Jagiellońska 26, Warszawa

Wysłany przez admin

Kategorie: Konferencja

Hits: 744

Oceń:

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w konferencji pt. "Wolontariat jako forma towarzyszenia i wspierania seniorów" połączonej z obchodami "Międzynarodowego Dnia Wolontariusza".

Konferencja dla 120 osób odbędzie się w dniu 10 grudnia 2018 r. w Kinie Praha, ul. Jagiellońska 26 w Warszawie, w godz. 10:00-15:00. Będzie to forma podziękowania dla wszystkich wolontariuszy - seniorów, któremu przyświeca cel edukacyjny (program w załączeniu poniżej).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc udział w konferencji wymaga rejestracji. W związku z powyższym prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (w załączeniu poniżej) i przesłanie do dnia 30 listopada 2018 r. skanem na adres: danuta.ksiazek@mcps.com.pl

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli (nie więcej niż dwóch z danej instytucji) organizacji pozarządowych działających na rzecz osób starszych, Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddziały i koła terenowe w województwie mazowieckim, Klubów Seniora, Rad Seniorów oraz uniwersytetów trzeciego wieku.

PROGRAM KONFERENCJI

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

....................................................................................................................................................................................